OBAVJEŠTENJE ZA IX RAZREDE - VAŽNO!

OBAVJEŠTENJE ZA IX RAZREDE VEZANO ZA EKSTERNU MATURU MOŽETE PREUZETI OVDJE.

PRIREDBA ZA RAMAZANSKI BAJRAM

Svake godine s velikom radošću obilježavamo vjerske praznike tako da priredba povodom Ramazanskog bajrama nije bila izuzetak. Članovi dramske i recitatorske sekcije su zajedno sa članovima hora prikazali sjajnu priredbu. Svečani program su pratili i radoznali objektivi naših fotografa pa u galeriji ispod možete pogledati šta su to oni zabilježili.

Foto by Nudžejma Kadrić

Foto by Asja Mekić  Foto by Sarah Sharon Williams  Foto by Džejlana Kadrić

LAKŠE TORBE ZA SRETNIJE DJETINSTVO

NASTAVLJAMO  SA  PROJEKTOM SMANJENJA TEŽINE ŠKOLSKIH TORBI ŽELEĆI DA UČENICIMA ŠTO JE MOGUĆE  VIŠE  OLAKŠAMO RAD I BORAVAK U NAŠOJ ŠKOLI. U VEZI S TIM  ŽELIMO   DA  SVAKI  KABINET  I UČIONICA  IMAJU  PO  JEDAN PREDMETNI  UDŽBENIK  ZA SVAKOG UČENIKA  U RAZREDU. PROŠLE ŠKOLSKE GODINE JE PRIKUPLJEN ZNAČAJAN BROJ UDŽBENIKA I SA DODATNIM ANGAŽMANOM  SVIH NAS U NAREDNOJ ŠKOLSKOJ GODINI BIT ĆE REALNO DOSTIZANJE ŽELJENOG CILJA. RODITELJI, UČENICI I PRIJATELJI ŠKOLE KOJI UDŽBENIKE NEĆE DAVATI NEKOM DRUGOM NA KORIŠTENJE MOLIMO DA ISTE DONIRAJU ŠKOLI KAKO BI SVI ZAJEDNO ZAŠTITILI ZDRAVLJE NAŠIH UČENIKA.

ŠKOLA U PRIRODI - ŠABIĆI

UČENICI/CE ČETVRTIH RAZREDA SU ŠKOLU U PRIRODI ZA ŠKOLSKU 2018/2019. GODINU  PROVELI U ŠABIĆIMA. FOTOGRAFIJE MOŽETE POGLEDATI  U GALERIJI.