DJEČIJA NEDJELJA

U okviru obilježavanja Dječije nedjelje, učenici drugih razreda su zajedno sa svojim učiteljicama, sedmicu posvetili sportu. Između ostalog organizovali su i turnir u igranju igre "Između dvije vatre". Kako kažu učiteljice cilj ovih aktivnosti jeste promocija prava djece, prvenstveno prava na igru i druženje, kao i ukazivanje na potrebu djece za igrom. Učenici su uživali u igri i sportskim aktivnostima organizovanim na školskom dvorištu. Uz puno smijeha i spretnosti uspješno su savladali zadatke i pokazali koliko sport ima važnu ulogu u ranom rastu i razvoju djece.

TERMINI INFORMATIVNIH SASTANAKA

TERMINE OBAVLJANJA INFORMATIVNIH SASTANAKA MOŽETE PREUZETI OVDJE.

OKVIRNI KALENDAR PISANIH PROVJERA ZNANJA ŠK. 2019/2020.

U SKLADU SA ČLANOM 12 STAV (2) PRAVILNIKA O PRAĆENJU, VREDNOVANJU I OCJENJIVANJU UČENIKA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U KANTONU SARAJEVO, SLUŽBENE NOVINE KANTONA SARAJEVO BROJ 24/18 OBJAVLJUJE SE OKVIRNI KALENDAR PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA SVA RAZREDNA ODJELJENJA.

PLAN PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA II i III RAZRED MOŽETE PREUZETI OVDJE

PLAN PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA IV RAZRED MOŽETE PREUZETI OVDJE.

PLAN PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA V, VI, VII, VIII i IX RAZRED MOŽETE PREUZETI OVDJE.

PRVAČIĆI 2019/2020.

Najsvečaniji trenutak u školskoj godini je bez konkurencije svečani prijem prvačića. Kroz ples, pjesmu i recitaciju sada već veliki drugačići širom otvorenih ruku i još otvorenijeg srca zaželjeli su dobrodošlicu našoj maloj raji, našim prvačićima. Ove godine su male princeze i mali prinčevi sa nama krenuli na putovanje prepuno smijeha, znanja, druženja i igre. Da sve krene sa još većom radošću pobrinula se i Općina Novi Grad Sarajevo koja je za naše đake prvake obezbjedila ruksake, pribor i pripremila kulturno zabavni program pod nazivom „Prvačići, sretno!“

Roditelji hvala Vam što ste nam povjerili ono što je Vama najdragocjenije da možemo svi zajedno uživati  na putovanjusmiley