MATURANTI NEKA BUDE SRETNO!!!

Na priloženom linku možete pogledati prezentaciju i podsjetiti se nekih zajedničkih trenutaka. Želimo svima vama mnogo sreće i uspjeha u daljem radusmiley

VAŽNO OBAVJEŠTENJE - ONLINE UPIS

OBAVJEŠTENJE ZA UČENIKE ZAVRŠNOG RAZREDA MOŽETE PREUZETI OVDJE.

PRODUŽENI BORAVAK - POZIV

POZIV I PLAKAT ZA PRODUŽENI BORAVAK MOŽETE PREUZETI OVDJE!

ZA MATURANTE - PRIJAVE I UPIS U SREDNJE ŠKOLE

Uputstvo za online prijave i upis u srednje škole Kantona Sarajevo možete preuzeti OVDJE!