ŠKOLSKA 2019/2020. GODINA

NASTAVA U ŠKOLSKOJ 2019/2020. GODINI POČINJE 2. SEPTEMBRA I TO PREMA SLJEDEĆEM RASPOREDU:

- II, IV, VI i VIII RAZREDI - PRVA SMJENA

- III, V, VII i IX RAZREDI - DRUGA SMJENA

- I RAZREDI - MEĐUSMJENA OD 11:30 SATI

NAPOMENA: PRVAČIĆI NE DOLAZE PRVI DAN NA NASTAVU; DOLAZE SAMO NA SVEČANU PRIREDBU KOJA POČINJE U 18.30 SATI!

PRVAČIĆIMA NA RADOST

OPĆINA NOVI GRAD ĆE PONOVO OBRADOVATI NAŠE PRVAKE ĐAKE! KAO I PRETHODNIH GODINA I OVE ĆE SLUŽBA ZA OBRAZOVANJE, KULTURU I SPORT OBEZBJEDITI RUKSAKE I PRIBOR ZA NAŠU NAJMLAĐU RAJU.

UDŽBENICI ZA ŠK. 2019/2020.

SPISAK UDŽBENIKA KOJI ĆE SE KORISTITI U ŠKOLSKOJ 2019/2020. GODINI MOŽETE PREUZETI OVDJE.

OGLAS ZA UPIS ŠKOLSKIH OBVEZNKA

OGLAS ZA UPIS DJECE, ŠKOLSKIH OBVEZNIKA U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ 2019/2020. GODINI MOŽETE PREUZETI OVDJE.