PODJELA KNIŽICA ZA ŠKOLSKU 2017/2018. GODINU

PODJELA KNJIŽICA ZA ŠKOLSKU 2017/2018. GODINU ODRŽAT ĆE SE U UTORAK 26.6.2018. GODINE U SLJEDEĆIM TERMINIMA:

10,00 SATI - PRVI RAZREDI

12,00 SATI - II, III i IV RAZREDI

12,30 SATI - V, VI, i VII RAZREDI

13,00 SATI - VIII RAZREDI

RODITELJI I UČENICI/CE KOJI U NAVEDENIM TERMINIMA NISU U MOGUĆNOSTI PREUZETI DOKUMENTACIJU ISTU MOGU PREUZETI KOD SEKRETARA ŠKOLE NAJKASNIJE DO 29.06.2018. GODINE.

TERMINI POLAGANJA EKSTERNE MATURE

Dragi naši maturanti termine polaganja Eksterne mature možete pogledati OVDJE.

Sve ostale informacije proslijediti ćemo Vam kada ih dobijemo!

UPIS U PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Odluku o kriterijima za prijem učenika/ca u prvi razred srednjih škola možete pogledati OVDJE.

IGRE BEZ GRANICA

Merkur BH osiguranje je kao nastavak svog projekta "U zdravoj školi zdrava djeca" ove godine organizovalo "Igre bez granica". Novitet je u tome što ekipe za ove igre trebaju sačinjavati roditelji, učenici/ce i nastavnici/ce. Naša ekipa je učestvovala na predkvalifikacijskom takmičenju koje se održalo u Tuzli i pokazali su zavidne sposobnosti koje su ih odvele u finalno takmičenje koje će se održati u Sarajevu 2.6.2018. godine ispred SCC-a sa početkom u 11,00 sati. Zato zagrijte dlanove  i u subotu dođite da gromoglasno podržite našu ekipu.