PLAN INTEGRITETA

U skladu sa članom 59. Zakona o prevenciji i suzbijanju korupcije u Kantonu Sarajevo objavljujemo Plan integriteta za našu školu, a isti možete pogledati OVDJE.

UPIS DJECE ZA ŠK.2023/2024.

SAGLASNOST ZA UPIS DJECE MOŽETE POGLEDATI OVDJE

DODATNA POJAŠNJENJA MOŽETE POGLEDATI OVDJE

DAN DJEČIJE RADOSTI 2022.

Još jedna godina se bliži kraju i još jednom smo je ispratili s osmjesima i sjajnom zabavom. Produženi boravak je još jednom napravio sjajnu priredbu u kojoj smo mogli svi uživati. Podjela paketića i silazak Djeda Mraza  su bili šlag na krajusmiley

Velika zahvalnost roditeljima i djeci koji su bili beskrajno strpljivi i na taj način ovu priredbu učinili još boljom. Veliko hvala svima što se nije stvarala gužva prilikom podjele i što ste tako omogućili da svi polako mogu bez žurbe fotografisati. Hvala na osmjesima i super raspoloženju, neka naredna godina donese samo to u naše živote

smileySRETNA NOVA GODINA, NEKA DONESE  ZDRAVLJA I VESELJA smiley

Video s priredbe možete preuzeti sa dole navedenog linka:

HUMANITARNA POMOĆ ZA RODITELJSKU KUĆU

U organizaciji Vijeća roditelja naše škole pokrenuta je akcija prikupljanja pomoći za Roditeljsku kuću. Kao i svaka humanitarna akcija do sada i ova je završena izuzetno uspješno uz veliki odziv učenika i roditelja. Ovom prilikom se zahvaljujemo svima koji su učestvovali, a posebne riječi hvale dugujemo roditeljima koji su i dostavili sve ono što smo prikupili.

Foto album

Naši prijatelji