VAŽNO OBAVJEŠTENJE - POČETAK NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU

REDOVNA NASTAVA U DRUGOM POLUGODIŠTU

POČINJE U SRIJEDU 29.1.2020. GODINE!!!

NASTAVNI PROCES U II POLUGODIŠTU

PREMA DOPISU MONKS-A BR. 11/03-38-26015/19 U KOJEM SE OBJAVLJUJE ŠKOLSKI KALENDAR ZA ŠKOLSKU 2019/2020. GODINU NASTAVNI  PROCES  U II POLUGODIŠTU POČINJE U SRIJEDU (29.1.2020. GODINE) I TO PREMA SLJEDEĆEM RASPOREDU:

II, IV, VI i VIII RAZREDI – PRVA SMJENA OD  8,00 SATI

PRVAČIĆI – MEĐUSMJENA OD 11,30 SATI

III, V, VII i IX RAZREDI – DRUGA SMJENA OD 14,00 SATI

DAN DJEČIJE RADOSTI 2019-2020.

Svečano smo obilježili Dan dječije radosti i zajedno zaplesali sa Djeda Mrazom. Odgajateljice sa djecom iz produženog boravka su pripremile sjajan program u kojem smo pozdravili staru godinu i otvorili vrata novoj, boljoj i sretnijoj godini od prethodne.

UPOZORENJE ZA RODITELJE I UČENIKE

STROGO JE ZABRANJENO NOŠENJE I KORIŠTENJE PIROTEHNIČKIH SREDSTAVA!!!

DETALJNO OBAVJEŠTENJE MOŽETE POGLEDATI NA LINKU: