JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

IZLET UČENIKA/CA IV RAZREDA

18.05.2015. učenici/ce IV-ih razreda su posjetili Jablanicu i Mostar. Četiri odjeljenja su na ovom putovanju posjetili spomen kompleks "Bitka na Neretvi" u Jablanici. U istoimenom muzeju su pregledali postavku sa motivima i radovima iz NOB-a i postavku starih zanata, dok je kustos muzeja upoznao učenike/ce sa historijskim činjenicama Bitke za ranjenike. U nastavku putovanja posjetili su  grad Mostar, njegovu staru čaršiju i Stari most. Poslije osvježenja učenici/ce su se sa lijepim uspomenama vratili u Sarajevo.

 

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.