USPJESI ŠAHISTA

30.05.2015. godine u organizaciji MZ "Dobrinja c" a u okviru manifestacije Novogradski dani 2015 održan je memorijalni šahovski turnir. Naša škola je nastupila u dvije grupe u kategoriji juniori.

1 ekipa: Hadžimusić Faris i Paravlić Benjamin

2 ekipa: Hadžiabdić Nađa, Ćosić Amar i Durović Kemal

1 ekipa je zauzela prvo mjesto, dok je druga osvojila zasluženo drugo mjesto. Pojedinačno učenici/ce naše škole osvojili su sljedeći uspjeh:

1. mjesto - Hadžimusić Faris

2. mjesto - Hadžiabdić Nađa