• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

IDEMO DALJE

Maturanti napuštaju školu, a tri odjeljenja V-ih razreda prelaze kod predmetnih nastavnika. Neke od njih su već upoznali i vrijeme je da upoznaju i neke nove. Učiteljice ostaju iza njih kao neka vrsta budnog prijatelja iz sjene. Zajedno sa djecom učiteljice su pripremile skroman program kako bi ovaj trenutak bio ovjekovječen. Čitale su se pjesme, zahvalnice, pjevalo se i plesalo, dijelile se i diplome. Na kraju, napravili su i improviziranu vremensku kapsulu koja će biti otvorena na kraju IX-og razreda.

Oglasna ploča

e-Dnevnik

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.