JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
  • Naša škola

    Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

  • Ćamil Sijarić

    Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

  • Ko smo mi

    Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

Osnovna škola Ćamil Sijarić

POBJEDNICE DANA DJEVOJČICA U IKT-U

Već smo pisali o djevojčicima u IKT-u i sada sa ponosom možemo saopštiti da su dvije naše učenice zauzele prva dva mjesta sa svojim kreativnim i maštovitim radovima. Ajša Komarica je zauzela prvo mjesto i osvojila mobitel, dok je Hana Vražalica osvojila drugo mjesto i kao nagradu dobila retro slusalicu za mobitel. Čestitamo našim talentovanim djevojčicama i nastavniku Harisu Husiću na ovom velikom uspjehu. O ovom događaju možete više pročitati na sljedećim linkovima:

https://oneworldplatform.net/pobjednice-sta-mi-mozes-reci-o-adi-dan-djevojcica-u-ikt-u/

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kreativnim-konkursom-sta-mi-mozes-reci-o-adi-u-ikt-u-obiljezen-dan-djevojcica/170427087

 

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.