NAŠE POBJEDNICE

Danas je našu školu posjetila Valida Hromadžić koordinator ispred One World Platform organizacije radi uručivanja nagrada Aiši i Hani, pobjednicama takmičenja povodom Dana djevojčica u IKT-u. Također su uručene i simbolične nagrade svim učesnicama naše škole koje su svojim trudom i zalaganjem učinile da Dan djevojčica u IKT-u obilježimo na prigodan način. Zahvaljujemo se  Validi i cijelom One World Platform timu što su prepoznali kvalitet radova naših učenica i što su se izborile da obezbjede nagrade za sve učesnice. Mi ćemo i dalje ohrabrivati djevojčice i djecu da razmišljaju o budućoj karijeri u IT sektoru, da biraju poslove koji ih interesuju i koji im najbolje odgovaraju u skladu sa talentima koje posjeduju.

Više o našim pobjednicama možete pročitati na: http://www.skolegijum.ba/tekst/index/1264