JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
  • Naša škola

    Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

  • Ćamil Sijarić

    Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

  • Ko smo mi

    Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

Osnovna škola Ćamil Sijarić

POSJETA MEMORIJALNOM CENTRU POTOČARI

U organizaciji Općine Novi Grad  oko 350 učenika/ca  je 2.10.2017. posjetilo Memorijalni centar u Potočarima. Učenici/ce naše škole su također posjetili centar, Fabriku akumulatora, memorijalnu sobu, prisutvovali su historijskom času i projekciji dokumentarnog filma o Srebrenici. Tamo gdje sve riječi gube svoj smisao ostaju duboko urezane fotografije.

      

     

   

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.