KARAVAN NADA

Udruženje NADA Rudo je u sklopu projekta Interkulturalni kamp Rudo Strgačina 2017. godine organizovala četvrti po redu karavan mira i prijateljstva pod simboličnim nazivom KARAVAN NADA. Učenici i nastavnici iz deset škola iz Bosne i Hercegovine posjetili su Sarajevo, Visoko, Zenicu i Vareš. U sklopu ovih aktivnosti karavan je posjetio i našu školu potvrđujući tako još jednom divnu i plodonosnu saradnju. Drage goste smo dočekali pjesmom, recitacijom, plesom i širokim osmijehom. Proveli smo vrijeme u druženju i pokazali još jednom kako za nas ne postoje nikakave podjele.