ZA MOJU DRAGU BOSNU I HERCEGOVINU

Za svoju dragu domovinu učenici/ce naše škole su pripremili prekrasnu priredbu. Mali glumci, recitatori,  članovi folklorne sekcije, orkestra i hora su svim prisutnim pokazali kako se radi s ljubavlju. Bez straha i treme redale su se pjesme,  plesovi, recitacije savršeno ukomponovane u široku lepezu talenata koji posjeduju naši učenici. Ako ste kojim slučajem propustili priredbu djelić atmosfere možete pogledati na fotografijama.

Našu kreativnost su prepoznali i drugi: http://avaz.ba/lokalne-vijesti/sarajevo/325332/aktivnosti-ucenika-i-nastavnika-os-%E2%80%9Ecamil-sijaric%E2%80%9C-humanitarna-akcija-i-priredba-nasoj-dragoj-bih