JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
  • Naša škola

    Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

  • Ćamil Sijarić

    Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

  • Ko smo mi

    Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

Osnovna škola Ćamil Sijarić

"BORBA PROTIV KORUPCIJE"

Na Federalnom takmičenju likovnih i lterarnih radova učenika/ca osnovnih i srednjih  škola iz Programa "Borba protiv korupcije", a na temu "Pošteno/nepošteno" učenici/ce naše škole su postigli  sjajne rezultate. Drugo mjesto za likovni rad osvojila je učenica VII-3 razreda Bogdanović Adna, a treće mjesto za literarni rad osvojio je učenik VIII-2 razreda Asotić Din. Važno je napomenuti da su naši sjajni učenici jedini nagrađeni iz Kantona Sarajevo. Iskrene čestitke na velikom rezultatu i želimo im mnogo uspjeha i nagrada u narednim takmičenjima.

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.