"BORBA PROTIV KORUPCIJE"

Na Federalnom takmičenju likovnih i lterarnih radova učenika/ca osnovnih i srednjih  škola iz Programa "Borba protiv korupcije", a na temu "Pošteno/nepošteno" učenici/ce naše škole su postigli  sjajne rezultate. Drugo mjesto za likovni rad osvojila je učenica VII-3 razreda Bogdanović Adna, a treće mjesto za literarni rad osvojio je učenik VIII-2 razreda Asotić Din. Važno je napomenuti da su naši sjajni učenici jedini nagrađeni iz Kantona Sarajevo. Iskrene čestitke na velikom rezultatu i želimo im mnogo uspjeha i nagrada u narednim takmičenjima.