OKVIRNI KALENDAR PISANIH PROVJERA ZNANJA ŠK. 2018/2019.

U SKLADU SA ČLANOM 12 STAV (2) PRAVILNIKA O PRAĆENJU, VREDNOVANJU I OCJENJIVANJU UČENIKA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U KANTONU SARAJEVO, SLUŽBENE NOVINE KANTONA SARAJEVO BROJ 24/18 OBJAVLJUJE SE OKVIRNI KALENDAR PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA SVA RAZREDNA ODJELJENJA.

PLAN PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA II i III RAZRED MOŽETE PREUZETI OVDJE.

PLAN PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA IV RAZRED MOŽETE PREUZETI OVDJE.

PLAN PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA V, VI, VII, VIII i IX RAZRED MOŽETE PREUZETI OVDJE.