JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

ATLETIČARI/KE SJAJNI!

Ministarstvo kulture i sporta u suradnji s Atletskim savezom Kantona Sarajevo kao izvršnim organizatorom pripremilo je  Atletsko Kup natjecanje za osnovne i srednje škole Kantona Sarajeva za 2018.godinu. Našu školu je predstavljala ekipa dječaka u sastavu: Tanović Adnan, Kazagić Harun, Dudo Adi, Kozić Mirza, Srnja Faris, Šahinagić Nedim, Selmanović Džemal Džan i Sijamić Ali. Ekipa djevojčica je nastupila u sastavu: Karabeg Emina, Čolić Ela, Zajmović Lamija, Kurić Azra, Alagić Emina, Hajro Emina i Šaf Klara. Ostvareni su sljedeći rezultati:

1. mjesto u bacanju kugle - Kozić Mirza

1. mjesto skok u dalj - Alagić Emina

2. mjesto trka na 300 m - Zajmović Lamija

2. mjesto 4 X 100 m - muška štafeta u sastavu: Sijamić Ali, Kazagić Harun, Šahinagić Nedim i Kozić Mirza

Čestitamo od srca našim sjajnim predstavnicima!

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.