ATLETIČARI/KE SJAJNI!

Ministarstvo kulture i sporta u suradnji s Atletskim savezom Kantona Sarajevo kao izvršnim organizatorom pripremilo je  Atletsko Kup natjecanje za osnovne i srednje škole Kantona Sarajeva za 2018.godinu. Našu školu je predstavljala ekipa dječaka u sastavu: Tanović Adnan, Kazagić Harun, Dudo Adi, Kozić Mirza, Srnja Faris, Šahinagić Nedim, Selmanović Džemal Džan i Sijamić Ali. Ekipa djevojčica je nastupila u sastavu: Karabeg Emina, Čolić Ela, Zajmović Lamija, Kurić Azra, Alagić Emina, Hajro Emina i Šaf Klara. Ostvareni su sljedeći rezultati:

1. mjesto u bacanju kugle - Kozić Mirza

1. mjesto skok u dalj - Alagić Emina

2. mjesto trka na 300 m - Zajmović Lamija

2. mjesto 4 X 100 m - muška štafeta u sastavu: Sijamić Ali, Kazagić Harun, Šahinagić Nedim i Kozić Mirza

Čestitamo od srca našim sjajnim predstavnicima!