JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
  • Naša škola

    Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

  • Ćamil Sijarić

    Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

  • Ko smo mi

    Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

Osnovna škola Ćamil Sijarić

"U AMANET MLADIMA"

Udruženje sevdalija "Saray-sevdah" pokrenulo je projekat "U amanet mladima". Udruženje već dugi niz godina ostvaruje svoju najvažniju misiju u kojoj se promocija i zaštita sevdalinke kao kulturnog blaga smatra kao prioritet. Naša škola je bila domaćin mladim sevdalijama koji su na audiciju došli iz svih krajeva Bosne i Hercegovine. Nakon audicije prisustvovali smo i nezaboravnom revijalnom programu koji se održao u sali Općine Novi Grad Sarajevo. 

    

    

    

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.