JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
  • Naša škola

    Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

  • Ćamil Sijarić

    Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

  • Ko smo mi

    Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

Osnovna škola Ćamil Sijarić

GROODVY U NAŠOJ ŠKOLI

U sklopu redovnih aktivnosti Evropskog olimpijskog festivala mladih 2019. (EYOF), zvanična maskota festivala Groodvy je posjetio našu školu. Groodvy je iznenadio učenike/ce i izazvao oduševljenje svih prisutnih. Pošto smo mi poznati kao odlični domaćini za našeg Groodvya spremili smo i priredbu, pjevali smo i plesali svi zajedno, družili se i smijali. Fotografije možete pogledati u galeriji.

    

    

    

 

 

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.