JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

MALI GENIJALCI

Faruk Hadžiabdić je  čudo od djeteta, ekspert za tehnologiju jer je sa samo 10 godina položio međunarodno priznati Microsoft certifikat i time je postao jedan od najmlađih Microsoft Technology Associate u Europi i svijetu! Faruk je nešto unikatno, on je sazdan za velike stvari. Mi bi rekli, Faruk se samo zagrijavasmiley

Faruk Hadžiabdić

Abdullah Fehratbegović je još prošle godine u šestom razredu na takmičenjima iz matematike pobjeđivao one koji su sedmi, sa lakoćom koja se rijetko viđa. Ove godine, godinu dana stariji, samo nastavlja nizati uspjehe. Prošetao se naš matematičar kroz općinsko i kantonalno takmičenje u sjajnom finišu je zatim osvojio prvo mjesto na Federalnom takmičenju iz matematike na kojem je učestvovalo 140 učenika/ca. Pouzdani izvori kažu da Abdullah čuva najbolje za matematičku olimpijadusmiley

Abdullah Fehratbegović

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.