LAKŠE TORBE ZA SRETNIJE DJETINSTVO

NASTAVLJAMO  SA  PROJEKTOM SMANJENJA TEŽINE ŠKOLSKIH TORBI ŽELEĆI DA UČENICIMA ŠTO JE MOGUĆE  VIŠE  OLAKŠAMO RAD I BORAVAK U NAŠOJ ŠKOLI. U VEZI S TIM  ŽELIMO   DA  SVAKI  KABINET  I UČIONICA  IMAJU  PO  JEDAN PREDMETNI  UDŽBENIK  ZA SVAKOG UČENIKA  U RAZREDU. PROŠLE ŠKOLSKE GODINE JE PRIKUPLJEN ZNAČAJAN BROJ UDŽBENIKA I SA DODATNIM ANGAŽMANOM  SVIH NAS U NAREDNOJ ŠKOLSKOJ GODINI BIT ĆE REALNO DOSTIZANJE ŽELJENOG CILJA. RODITELJI, UČENICI I PRIJATELJI ŠKOLE KOJI UDŽBENIKE NEĆE DAVATI NEKOM DRUGOM NA KORIŠTENJE MOLIMO DA ISTE DONIRAJU ŠKOLI KAKO BI SVI ZAJEDNO ZAŠTITILI ZDRAVLJE NAŠIH UČENIKA.