JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

PRIREDBA ZA RAMAZANSKI BAJRAM

Svake godine s velikom radošću obilježavamo vjerske praznike tako da priredba povodom Ramazanskog bajrama nije bila izuzetak. Članovi dramske i recitatorske sekcije su zajedno sa članovima hora prikazali sjajnu priredbu. Svečani program su pratili i radoznali objektivi naših fotografa pa u galeriji ispod možete pogledati šta su to oni zabilježili.

Foto by Nudžejma Kadrić

 

Foto by Asja Mekić  Foto by Sarah Sharon Williams  Foto by Džejlana Kadrić

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.