JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

ŠAHISTI SUPERIORNI KAO I OBIČNO!

Na šahovskom turniru koji  je organizovao Šahovski klub „Alpong“ a povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine naši šahisti i šahistkinje su ponovo briljirali. Ekipa naše škole u sastavu: Hadžiabdić Nađa, Kulić Harun, Kulić Daris, Srnja Faris i Huremović Rian, na čelu sa nastavnikom Borović Nusretom, zauzela je  ekipno 1. mjesto. Po pločama pojedinačno ostvareni su sljedeći rezultati:

 1. ploča – 1. mjesto Kulić Harun
 2. ploča – 1. mjesto Kulić Daris
 3. ploča – 1. mjesto Hadžiabdić Nađa

Čestitamo našim sjajnim učenicima i nastavniku na ovom velikom uspjehu.

 

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.