JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

DANI MATICE HRVATSKE U SARAJEVU

I ove, 2109. godine, Matica hrvatska u Sarajevu je organizovala tokom mjeseca novembra niz kulturnih dešavanja. Jedan od tih događaja je i izložba likovnih radova učenika/ca osnovnih škola. Izložba je postavljena u Muzeju književnosti i pozorišne umjetnosti i bit će otvorena do 23.11.2019. godine. Ove godine se naša škola predstavila sa tri likovna rada, a učesnice su: Adna Bogdanović, Asja Mekić i Džejlana Kadrić. 

 

    

    

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.