JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

VAŽNO OBAVJEŠTENJE - ONLINE NASTAVA

Od sutra 17.3.2020. godine nastava će se realizovati prema važećem rasporedu i trajanju nastavnog sata od 45 minuta. Svi učenici V-IX razreda su raspoređeni  u prvoj smjeni.

 

Poštovani  učenici i roditelji  ovim putem Vas pozivamo i molimo za obostranu saradnju u toku realizacije online nastave.  Kakvi god problemi da se pojave nema potrebe za panikom jer svaki problem je uz strpljenje itekako rješiv. Za sviju nas ovo je novina i možemo samo zajedno korak po korak do cilja. Pripremljene materijale možete preuzeti i vratiti u roku od 24 sata!

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.