VAŽNO OBAVJEŠTENJE - ONLINE NASTAVA

Od sutra 17.3.2020. godine nastava će se realizovati prema važećem rasporedu i trajanju nastavnog sata od 45 minuta. Svi učenici V-IX razreda su raspoređeni  u prvoj smjeni.

Poštovani  učenici i roditelji  ovim putem Vas pozivamo i molimo za obostranu saradnju u toku realizacije online nastave.  Kakvi god problemi da se pojave nema potrebe za panikom jer svaki problem je uz strpljenje itekako rješiv. Za sviju nas ovo je novina i možemo samo zajedno korak po korak do cilja. Pripremljene materijale možete preuzeti i vratiti u roku od 24 sata!