• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

GODIŠNJICA OBNAVLJANJA

Svake godine 29.10. obilježavamo kao svečani dan ponovnog  otvorenja školske zgrade. Ove godine i ovu manifestaciju moramo prilagoditi uslovima koje nameće pandemija virusa, ali to nama uopšte ne predstavlja prepreku jer su naši učenici sinonim za kreativnost. Uživajte u onom što su vam pripremilli.

Literarne radove možete pogledati na ovom linku: https://online.anyflip.com/vtpa/fafn/

 

Kratki film pogledajte na ovom linku: https://streamable.com/ilpsez  

 

 

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.