• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

NOVOGODIŠNJE ŽELJE

Dragi naši, jedno mučno poglavlje je iza nas, napisano tako da je turobno za čitanje i još sumornije za življenje. Okrećemo sada bojažljivo narednu stranicu, nadamo se osmijehu i stisku ruke, tapšanju ramena onda kada bi i ta gesta pomogla, nadamo se životu kakav bi zaista trebao biti. Iskoristite ovo što nas je pogodilo kao snagu za nove pobjede, neke nove početke u kojima ćete zajedno sa svojim najmilijim ispisivati nove i veselije stranice, da ćete jedni drugima pokloniti vremena, razumijevanja i posvećenosti. Dragi naši, Sretna Nova Godina i čini nam se da novo poglavlje radosnije zvuči!

 

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.