HUMANITARNA AKCIJA ZA PODRUČNE ŠKOLE U SREBRENICI

Upravni odbor Vijeća roditelja Kantona Sarajevo je pokrenuo humanitarnu aktivnost prikupljanja lektira i ostalih potreba za adekvatno školovanje učenika u područnim školama u Srebrenici. Kao i svake godine roditelji i učenici naše škole se u velikom broju odazovu na svaku humanitarnu akciju, tako da ni ova nije prošla nezapaženo. Prikupio se veliki broj knjižnog fonda, lektirni naslovi su u većini slučajevi novi, pored toga prikupljen je i zavidan broj školskog pribora koji će nadamo se biti od velike pomoći učenicima područnih škola. Zahvaljujemo se od srca našim roditeljima na velikom zalaganju u toku ove humanitarne akcije!

Lektira i pribor isporučeni