• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

HUMANITARNA AKCIJA ZA PODRUČNE ŠKOLE U SREBRENICI

Upravni odbor Vijeća roditelja Kantona Sarajevo je pokrenuo humanitarnu aktivnost prikupljanja lektira i ostalih potreba za adekvatno školovanje učenika u područnim školama u Srebrenici. Kao i svake godine roditelji i učenici naše škole se u velikom broju odazovu na svaku humanitarnu akciju, tako da ni ova nije prošla nezapaženo. Prikupio se veliki broj knjižnog fonda, lektirni naslovi su u većini slučajevi novi, pored toga prikupljen je i zavidan broj školskog pribora koji će nadamo se biti od velike pomoći učenicima područnih škola. Zahvaljujemo se od srca našim roditeljima na velikom zalaganju u toku ove humanitarne akcije!

Lektira i pribor isporučeni

    

 

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.