• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

ZA PRVAČIĆE NAŠE UDŽBENICI I RUKSACI

Općina Novi Grad Sarajevo je i ove godine obezbjedila udžbenike i ruksake za mališane koji su se upisali u prvi razred novogradskih škola! Detaljnije informacije ćemo objavljivati kako nam budu pristizale, a molimo roditelje da ne žure ni sa kupovinom pribora neka sačekaju početak i uputstva koja će dobiti od učiteljica. Neke servisne informacije možete pogledati na linku:

 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opcina-novi-grad-sarajevo-i-ove-godine-osigurala-udzbenike-za-sve-prvacice/210817148

 

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.