"DJEČIJA NEDJELJA" 2021.

„Dječija nedjelja" obilježava se svake godine u prvoj sedmici mjeseca oktobra, а cilj obilježavanja je promocija prava i potreba svakog djeteta. Ta nedjelja posvećena je djeci. Tim povodom učenici II i IV razreda i dramske sekcije škole su zajedno sa učiteljicama i nastavnicom realizovali različite aktivnosti. Naime, aktivnosti su samo mali podsticaj za poboljšanje društvene brige za djecu, koja je u današnje vrijeme posebno neophodna.

Aktivnosti učenika bile su:

• Izrada natpisa ‘’Sretan ćeš biti svijete, kad usrećiš dijete!’’
  • Crtanje kredama u boji na školskom igralištu na temu ‘’Da mogu učinio bih za tebe…’’
  • Aktivnost ‘’Daruj prijatelja!’’
  • Aktivnost  igrokaz -‘’Mali, ali veliki’’
  • Aktivnost igrokaz dramske sekcije škole
  • Aktivnost recitacija II razred

Ove aktivnosti možete pogledati na sljedećem videu: https://video.link/w/ZJkEc

Školski kalendar

Free Shipping