TALENTI

Naša škola je prepuna talenata, na svim poljima imamo učenike koji svojim rezultatima oduševljavaju i čine nas ponosnim. U nastavku predstavit ćemo neke od njih:

Hana Mumdžić se bavi jahanjem šest godina i jaše u KK Hidalgo, stekla je pravo nastupa u prvenstvu na nivou Federacije BiH. Mnogi uspjesi su iza Hane i njenog Gavrana ali to je samo početak sjajnih stvari koje dolaze.

Faruk Hadžiabdić je već postigao nevjerovatne uspjehe i certifikat CompTIA IT Fundamentals je potvrda blistave budućnosti za Faruka. Radujemo se novim uspjesima!

Kulić Harun i Kulić Daris su se već dokazali kao vrhunski šahisti. Pored toga sada imaju i najveću pobjedu koju možete ostvariti, a to je da pobjedite samog sebe. Stati na startnu polumaratonsku liniju je hrabrost sama po sebi, istrčati 21.0975 kilometara u tim godinama je uspjeh koji se ne može dočarati riječima!

Čestitamo od srca našim talentimasmiley

Školski kalendar

Free Shipping