• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

VIJEĆE UČENIKA - TIK TOK

Vijeće učenika JU OŠ „Ćamil Sijarić“ je održalo vršnjačku edukaciju na temu prevencije ovisnosti od društvenih mreža. Najviše pažnje smo skrenuli na korištenje društvene mreže „TIK TOK“. Svjesni činjenice od opasnosti iste, istakli smo i prednosti i nedostatke, ali i dali par savjeta. Sve to su predstavnici vijeća prezentirali na časovima odjeljenske zajednice i obilježili prigodnim panoom koji možete pogledati u holu naše škole,  za one koji žele pročitati nešto više na navedenom linku nalazi se i prezentacija.

 

    

 

Prezentacija:  http://online.anyflip.com/vtpa/wgxy/

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.