• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

DAN DRŽAVNOSTI 2021/2022.

Dok čekamo prikazivanje video priredbe povodom svečanog obilježavanja Dana državnosti BiH naši fotografi su pratili višednevna snimanja i šalju nam nekoliko fotografija. Premijerno prikazivanje video materijala očekuje se u večernjim satima, sada uživajte u fotografijama!

VIDEO PRIREDBU MOŽETE POGLEDATI NA LINKU: https://video.link/w/Io1Mc

 

 Voditeljice svečanog programa

Foto by Sara Ohranović  Sestre na zadatku  Foto by Inesa Avdibegović

Foto by Džejla Buljubašić  II razredi  Foto by Lajla

Foto by Uma Hadžikadunić

 

Pogledajte i prezentaciju na engleskom jeziku učenika Bakira Bećirevića:  http://online.anyflip.com/vtpa/onri/ 

Kratku video izložbu likovnih radova pogledajte na linku:  https://www.canva.com/design/DAExTvDFRVI/JlaxupccNm4nHzQ0hwx2sA/view?utm_content=DAExTvDFRVI&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

 

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.