• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

DAN ŠKOLE I DAN ARMIJE BOSNE I HERCEGOVINE ŠK. 2021/2022.

Mnogo je vremena proteklo od zadnje svečane priredbe, vremena u kojem su barem migracije iz naše zemlje svedene na minimum, vremena u kojem smo se poželjeli zajedno radovati. Svečano obilježavanje Dana škole i Dana Armije RBiH, u nešto skromnijem izdanju, proteklo je u suzama i smijehu, u radosti dugo iščekivanog susreta. Pod motom "Ostajte ovdje..." poklanjamo vam djelić atmosfere koji su zabilježili naši fotografi. Malo opširniji album fotografija bit će dostupan naredne sedmice. 

Foto by Džejla Buljubašić

Foto by Inesa Avdibegović  Foto by Hamza Humić  

Foto by Sara Ohranović  Foto by Sara Voloder  Foto by Uma Hadžikadunić

Video dijela priredbe, snimatelja Ahmeda Avdagića, možete pogledati na navedenom linku:

 

https://video.link/w/l6Nnd

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.