• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

REVIJA KULTURNO-UMJETNIČKOG STVARALAŠTVA

U Općini Novi Grad Sarajevo održala se revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva koja je ujedno predstavljala i općinsko takmičenje horova osnovnih škola. Žiri u sastavu: Alma Karić, Lamija Karić i Munir Mešanović je donio odluku da je prvo mjesto pripalo OŠ "Fatima Gunić", drugo OŠ "Aleksa Šantić", a na trećem mjestu je hor naše škole koji je na ovaj način stekao pravo da se takmiči i na kantonalnom takmičenju. Čestitke članicama hora i nastavniku Sabinu Čeliku na ovom velikom uspjehu i mnogo sreće u nastavku takmičenja.

      

   

 

 

 

Oglasna ploča

e-Dnevnik

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.