REVIJA KULTURNO-UMJETNIČKOG STVARALAŠTVA

U Općini Novi Grad Sarajevo održala se revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva koja je ujedno predstavljala i općinsko takmičenje horova osnovnih škola. Žiri u sastavu: Alma Karić, Lamija Karić i Munir Mešanović je donio odluku da je prvo mjesto pripalo OŠ "Fatima Gunić", drugo OŠ "Aleksa Šantić", a na trećem mjestu je hor naše škole koji je na ovaj način stekao pravo da se takmiči i na kantonalnom takmičenju. Čestitke članicama hora i nastavniku Sabinu Čeliku na ovom velikom uspjehu i mnogo sreće u nastavku takmičenja.

Školski kalendar

Free Shipping