DODJELA PRIZNANJA MATEMATIČARIMA

Predstavnici PU Školski centar „Maarif“ su danas posjetili našu školu, razlog su naši briljantni matematičari Nađa Hadžiabdić i Abdurahman Ferhatbegović . Pošto su postigli sada već poslovično dobre rezultate na općinskom takmičenju, čiji je domaćin bila škola „Maarif“, njihovi predstavnici osjetili su potrebu da posjete našu školu i uruče prigodne poklone i zahvalnice  našim vrhunskim matematičarima.  Teško je u nekoliko rečenica  dočarati sve ono što ovo dvoje mladih ljudi čine tokom svog školovanja. Ubjeđeni smo da ih pravi dometi još uvijek čekaju i radujemo se svemu onome što je za njih blistava budućnost pripremila.

Školski kalendar

Free Shipping