• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

DODJELA PRIZNANJA MATEMATIČARIMA

Predstavnici PU Školski centar „Maarif“ su danas posjetili našu školu, razlog su naši briljantni matematičari Nađa Hadžiabdić i Abdurahman Ferhatbegović . Pošto su postigli sada već poslovično dobre rezultate na općinskom takmičenju, čiji je domaćin bila škola „Maarif“, njihovi predstavnici osjetili su potrebu da posjete našu školu i uruče prigodne poklone i zahvalnice  našim vrhunskim matematičarima.  Teško je u nekoliko rečenica  dočarati sve ono što ovo dvoje mladih ljudi čine tokom svog školovanja. Ubjeđeni smo da ih pravi dometi još uvijek čekaju i radujemo se svemu onome što je za njih blistava budućnost pripremila.

     

 

Oglasna ploča

e-Dnevnik

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.