• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

NEJRA I FARUK

Nejra Kovačević je nastupila na Evropskom prvenstvu u ritmičkoj gimnastici i ostvarila svoj najbolji rezultat, 20.500 bodova u vježbi sa trakom. Nejra nastavlja nizati uspjehe na svim poljima i mi joj želimo mnogo sreće i zdravlja u narednim pohodima na medaljesmiley

 

      

 

Faruk također ne odmara i nastavlja napredovati tamo gdje se osjeća najkomotnije, a to je u IT sektoru. Na Državnom prvenstvu u robotici Faruk je osvojio srebrenu medalju, malo je nedostajalo do zlata ali to je najmanje važno jer Faruk će te nijanse sljedeći put iskoristiti. Želimo mnogo sreće Faruku u narednom periodusmiley

   

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.