• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

OBAVIJEST ZA KANDIDATE KOJI SU SE PRIJAVILI NA KONKURS

VAŽNA OBAVIJEST ZA CIJENJENE KANDIDATE KOJI SU SE PRIJAVILI NA JAVNI KONKURS PRIJEMA UPOSLENIKA U JU OŠ "ĆAMIL SIJARIĆ". MOLIMO VAS PROVJERITE DA  SLUČAJNO NIJE E-MAIL  SA ADRESE NAŠE ŠKOLE ZAVRŠIO U SPAM-u VAŠEG E-MAIL-a. POTREBNO JE DA PODESITE FILTRE VAŠE E-POŠTE KAKO NE BI PROPUSTILI SVE VAŽNE OBAVIJESTI. HVALA NA RAZUMIJEVANJU.

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.