• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

OBAVJEŠTENJE PRVAČIĆI - PROGRAM U SAFET ZAJKO

Poštovani roditelji, obavještavamo vas da će se tradicionalna manifestacija „Prvačići, stretno!“  održat sutra, 6. 9. 2022. godine u Centru „Safet Zajko“ s početkom u 18:00 časova. Pored udžbenika i ruksaka za naše najmlađe sugrađane  koji su u ovoj školskoj godini upisani u prvi razred  Općina Novi Grad Sarajevo  pripremila je i prigodan kulturno-zabavni program.   

Roditelji će biti obavješteni od strane  učitelja o mjestu okupljanja i vremenu dolaska  u Centar „ Safet Zajko“.  

Školski kalendar

Free Shipping

Važni dokumenti

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.