TVSA U POSJETI ŠKOLSKOJ BIBLIOTECI

Foto by Lajla MušovićPovodom obilježavanja mjeseca knjige našu školu je posjetila ekipa TVSA. Ugostili smo ih u školskoj biblioteci kako bi od našeg školskog bibliotekara saznali  šta smo to mi spremili za ovaj mjesec i kako se uopšte djeca odnose prema čitanju danas.

Provode se aktivnosti povodom ovog mjeseca, a za vas pripremamo i jedno veliko iznenađenje o čemu možete čitati na web stranici škole u narednim danima.wink

Foto by Sara Ohranović  Foto by Sara Ohranović  Foto by Uma Hadžikadunić

Foto album