JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

POSJETA I URUČIVANJE POMOĆI TAMARI STARČEVIĆ

U periodu od mjesec dana učenici, roditelji i nastavnici naše škole su prikupljali pomoć maloj Tamari Starčević koja boluje od teške bolesti Drevet sindroma. U akciji je prikupljeno 2563,10 KM. Gospođa Amela Penava, predsjednik Vijeća roditelja naše škole gospodin Nermin Zulfikarpašić, Lisica Husein, učenice Amina Gajević i Nejla Subašić i bibliotekar Ajdin Begić su posjetili dom ove male djevojčice i uručili prikupljena novčana sredstva.

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.