POSJETA DJEDA MRAZA

Jedna od najvažnijih stvari koju niko od učitelja ne bi smio zaboraviti jeste ta da je i on jednom bio dijete. Vodeći se ovim razmišljanjem odgajateljice sa djecom iz produženog boravka su pripremile svečanu priredbu otvaranja vrata godini novoj i neizbježnom Djeda Mrazu. Dječiju radost nisu ograničili samo na dan priredbe nego se ona protegla kroz dane brižljivog pripremanja scene, muzike, kostima, koreografije itd. Sav trud se isplatio na ovaj dan sa dolaskom Djeda Mraza, mnoštvom podjeljenih paketića i umnoženom srećom na licima djece i njihovih roditelja.