JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости
 • Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

POSJETA DJEDA MRAZA

Jedna od najvažnijih stvari koju niko od učitelja ne bi smio zaboraviti jeste ta da je i on jednom bio dijete. Vodeći se ovim razmišljanjem odgajateljice sa djecom iz produženog boravka su pripremile svečanu priredbu otvaranja vrata godini novoj i neizbježnom Djeda Mrazu. Dječiju radost nisu ograničili samo na dan priredbe nego se ona protegla kroz dane brižljivog pripremanja scene, muzike, kostima, koreografije itd. Sav trud se isplatio na ovaj dan sa dolaskom Djeda Mraza, mnoštvom podjeljenih paketića i umnoženom srećom na licima djece i njihovih roditelja.

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.