DAN NEZAVISNOSTI

Kao i svake godine dosada obilježavanju Dana nezavisnosti pristupamo sa velikom radošću. Proslava  i obilježavanje ovoga dana je od velike važnosti i željeli smo to podijeliti sa velikim brojem gledalaca. Svi prisutni su bili svjedoci bogatog programa. Uživali su gledajući male gimnastičare, prvačiće koji su nas sve nasmijali, recitatore i glumce. Za poseban, svečani ugođaj, pobrinuo se hor naše škole koji se izvrsno predstavio izvođenjem pjesama u live verziji. Na kraju su posjetioci dobili prigodne poklone koje su spremili članovi školskih sekcija. Sretan Vam Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine.