• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

SVJETSKI DAN PRIPOVIJEDANJA

20.03. se od 2003. godine obilježava kao Svjetski dan pripovijedanja. Riječ je o globalnoj proslavi umjeća usmenog pripovijedanja. Na ovaj dan ljudi širom svijeta pričaju i slušaju priče stvarajući tako nova poznanstva. Učenici V-ih razreda su na ovaj dan u BIblioteci Sarajeva upoznali talentovanu glumicu Aidu Bukvu. Aida nam je pričala priče ali je više puštala djecu da pokažu svoje talente. ovo je bilo jedno prekrasno druženje i maksimalno smo uživali u svakoj priči.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oglasna ploča

e-Dnevnik

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.