• Naša škola

  Škola je izgrađena i počela sa radom 1989. god. Prvobitni naziv škole je bio “Nikola Tesla”. Te godine škola broji 1530 učenika i 73 zaposlena. 

 • Ćamil Sijarić

  Pripovjedač, romansijer, pjesnik, Ćamil Sijarić.

 • Ko smo mi

  Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima.

 • Historijat naše škole

  Škola je sagrađena i počela je sa radom 1989. godine

Osnovna škola Ćamil Sijarić

GEOGRAFIJA TAKMIČENJE

I ove godine smo u saradnji sa općinskom službom za obrazovanje, kulturu, sport i lokalni integrisani razvoj ugostili školske ekipe koje učestvuju na takmičenju iz geografije. Općinsko takmičenje učenika IX-ih razreda je proteklo u odličnoj atmosferi. Na takmičenje su prijavljena 42 učenika/ce raspoređenih u 14 škola (3 učenika u ekipi). Ekipu naše škole sačinjavale su učenice: Elma Hasković, Nejla Subašić i Amina Gajević. Ekipa naše škole je zauzela ekipno prvo mjesto. Elma Hasković i Tarik Jelačić su imali isti broj bodova i radili su dodatni test. Elma je zauzela drugo mjesto  ali nismo ništa manje ponosni na nju. Od srca čestitamo mladim geografima i vidimo se naredne godine.

Oglasna ploča

e-Dnevnik

Foto album

Naši prijatelji

 • 9malezija1.png
 • opcina_novi_grad1.png
 • osce1.png

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.