FIZIKA TAKMIČENJE

21.03. 2015, godine održano je općinsko takmičenje učenika novogradskih osnovnih škola iz fizike. Na takmičenju su učestvovala 42 učenika/ce VIII-ih razreda (ekipa po 3 člana) i 42 učenika/ce IX-ih razreda. Ekipu naše škole iz VIII-ih razreda predstavljali su: Adna Ustić, Nejra Gojak i  Konak Haris, a IX razrede su predstavljale: Nejla Subašić, Azra Kadrić i Elma Hasković. Učenice IX-ih razreda su zauzele visoko četvrto mjesto i na kantonalno takmičenje idu Azra Kadrić i Nejla Subašić. VIII razredi su ekipno zauzeli peto mjesto, a na kantonalno takmičenje se plasirala Nejra Gojak. Čestitamo našim učenicima i nastavniku Huseinu od srca.