ŠKOLA SKIJANJA ŠK. 2017/2018.

Kao i prethodnih godina Općina Novi Grad finansira školu skijanja za učenike/ce šestog razreda osnovnih škola sa novogradskog područja. Ovaj projekat je kako navode iz Općine Novi Grad pokrenut s ciljem  razvijanja zdravih navika kod učenika, razvijanja ljubavi prema našim olimpijskim planinama i zimskim sportovima. Učenici naše škole su svih pet dana skijali na Malom polju na Igmanu. Za rad sa polaznicima škole zaduženi su bili licencirani instruktori i do kraja škole svi učesnici su naučili skijati. Za sve učenike/ce osiguran je i prijevoz od škole do skijališta, kompletna ski oprema, korištenje vertikalnog transporta, karte za ski lift, hrana i topli napitak. Kako je bilo ovih pet sjajnih dana možete pogledati u galeriji.

Školski kalendar

Free Shipping