SRETAN ROĐENDAN ŠKOLO

Ovogodišnji  Dan škole obilježili smo pod sloganom „Borimo se znanjem, a danas sportom za mir i dostojanstvo“  i  u skladu s tim smo pripremili program sportsko-zabavnog karaktera. Formirane su ekipe učenika, nastavnika i roditelja koji su se takmičili jedni protiv drugih u različitim sportovima. Odmjeravale su se snage u odbojci, košarci i fudbalu, jedna velika zabava za sve učesnike. Prije i poslije utakmica program su dodatno uljepšavali nastupi horske, ritmičke i folklorne sekcije. Zahvaljujemo se svim učesnicima, a posebno roditeljima koji su izdvojili svoje vrijeme kako bi bili dio ove manifestacije.

Školski kalendar

Free Shipping