JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости

LAKŠE TORBE ZA SRETNIJE DJETINSTVO

NASTAVLJAMO  SA  PROJEKTOM SMANJENJA TEŽINE ŠKOLSKIH TORBI ŽELEĆI DA UČENICIMA ŠTO JE MOGUĆE  VIŠE  OLAKŠAMO RAD I BORAVAK U NAŠOJ ŠKOLI. U VEZI S TIM  ŽELIMO   DA  SVAKI  KABINET  I UČIONICA  IMAJU  PO  JEDAN PREDMETNI  UDŽBENIK  ZA SVAKOG UČENIKA  U RAZREDU. PROŠLE ŠKOLSKE GODINE JE PRIKUPLJEN ZNAČAJAN BROJ UDŽBENIKA I SA DODATNIM ANGAŽMANOM  SVIH NAS U NAREDNOJ ŠKOLSKOJ GODINI BIT ĆE REALNO DOSTIZANJE ŽELJENOG CILJA. RODITELJI, UČENICI I PRIJATELJI ŠKOLE KOJI UDŽBENIKE NEĆE DAVATI NEKOM DRUGOM NA KORIŠTENJE MOLIMO DA ISTE DONIRAJU ŠKOLI KAKO BI SVI ZAJEDNO ZAŠTITILI ZDRAVLJE NAŠIH UČENIKA.

Školski kalendar

Free Shipping

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.