JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости

RADIONICE U MUZEJU KNJIŽEVNOSTI I UMJETNOSTI

Kulturno naslijeđe bez granica i Muzej književnosti i pozorišne umjetnosti BiH pokrenuli su projekat "Književnost za svu djecu". U Muzeju književnosti održale su se radionice koje za temu imaju književnost. Naša škola je učestvovala u dvije radionice i to: radionica čitanja priča A. Hromadžića i B. Ćopića, priprema i izvođenje predstave "Svirala" po tekstu A. Hromadžića. Naši učenici su predstavu radili zajedno sa djecom sa slušnim poteškoćama pod vrijednom palicom glumice Anele Džebo.

       

 

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.