PRVAČIĆI 2019/2020.

Najsvečaniji trenutak u školskoj godini je bez konkurencije svečani prijem prvačića. Kroz ples, pjesmu i recitaciju sada već veliki drugačići širom otvorenih ruku i još otvorenijeg srca zaželjeli su dobrodošlicu našoj maloj raji, našim prvačićima. Ove godine su male princeze i mali prinčevi sa nama krenuli na putovanje prepuno smijeha, znanja, druženja i igre. Da sve krene sa još većom radošću pobrinula se i Općina Novi Grad Sarajevo koja je za naše đake prvake obezbjedila ruksake, pribor i pripremila kulturno zabavni program pod nazivom „Prvačići, sretno!“

Roditelji hvala Vam što ste nam povjerili ono što je Vama najdragocjenije da možemo svi zajedno uživati  na putovanjusmiley