Nastavno osoblje

  • Štampa

 

R.Br.

PREZIME I IME

PROFESORA-NASTAVNIKA

PREDMET KOJI PREDAJE

1

Fejzić Vildana

Nastavnik razredne nastave

2

Vreto Ismeta

Nastavnik razredne nastave

3

Salčin Elvira

Nastavnik razredne nastave

4

Kavazović Emina

Nastavnik razredne nastave

5

Radončić Amila

Nastavnik razredne nastave

6

Dizdarević Senada

Nastavnik razredne nastave

7

Račić Hanka

Nastavnik razredne nastave

8

Hadžić-Podrimćak Merita

Nastavnik razredne nastave

9

Prašović Aida

Nastavnik razredne nastave

10

Prolić Amela

Nastavnik razredne nastave

11

Babić Mirela

Nastavnik razredne nastave

12

Grubešić Alma

Nastavnik razredne nastave

13

Mujković-Popović Lejla

Nastavnik razredne nastave

14

Bašić Aida

Nastavnik razredne nastave

15

Čolić Aldin

Nastavnik razredne nastave

16

Dacić Lejla

Nastavnik razredne nastave

17

Sarvan Binasa

Nastavnik razredne nastave

18

Memišević Hamida

Nastavnik razredne nastave

19 Ismić Edina Nastavnik razredne nastave
20 Velić Halilović Anesa Nastavnik razredne nastave
21 Komar Edina Hemija

22

Mujčinović Hamida

Bosanski ,hrvatski,srpski jezik i književnost

23

Amela Osmanović Grbo

Bosanski,hrvatski,srpski jezik i knjizevnost

24

Schaffer Anesa

Bosanski,hrvatski,srpski jezik i knjizevnost

25 Kamenjaš K. Amra Bosanski ,hrvatski,srpski jezik i književnost

26

Borović Nusret

Matematika

27

Junuzović Aleksandra

Matematika i fizika

28

Lisica Husein

Fizika i matematika

28

Mehmedović Meho

Tehnička kultura i Informatika

29

Husić Haris

Informatika

30

Nedžad Osmanović

Tjelesni  i zdravstveni odgoj

31

Vojniković Edvin

Hemija/Kultura življenja

32

Turković Vezira

Likovna kultura

33

Imsirović Mirsad

Tjelesni  i zdravstveni odgoj

34

Kalamujić Amina

Biologija

35

Enisa Kulašin

Geografija

36

Naila Uzunović-Hasičić

Historija

37

Kršo Mediha

Vjeronauka

38 Mušović Azra Vjeronauka

39

Demir Almin

Engleski jezik

40

Voloder Elma

Engleski jezik

41

Husić Aldijana

Engleski jezik

42

Adilovic S.Elma

Njemački jezik

43

Mirza Ćorić

Informatika/Tehnička kultura

44 Čelik Sabin Muzička kultura
45 Mršo Dijana Muzička kultura
46 Avdukić Melina Matematika
47 Suada Husičić Novalić Historija
48 Džananović Muhidin Njemački jezik
49 Skenderi Sanela Biologija
50 Botulja Burza Esma Engleski jezik
51 Helać Elma Geografija
52 Kadić Mirela Nastavnik razredne nastave
53 Alma Kršlak Informatika/Tehnička kultura
54. Bećirspahić Amra Građansko obrazovanje
55. Memčić Brajanović Amira Vjeronauka
56. Alić Anesa Priroda/BHS/Društvo
57. Elvisa Ličina Hidanović Likovna kultura