JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости

DONACIJA RAČUNARA

Udruženje Novo društvo u saradnji sa Vijećem roditelja Kantona Sarajevo doniralo je računare za učenike naše škole koji nisu imali mogućnost da pristupe procesu Online nastave. Donaciju su u prostorijama škole uručili predstavnik Vijeća roditelja Kantona Sarajevo gospodin Adnan Jabučar i predsjednica Vijeća roditelja OŠ „Ćamil Sijarić“ gospođa Berina Gavranović. Direktorica škole  je istakla kako je ova donacija došla u pravo vrijeme za naše učenike i zahvalila se predstavnicima Vijeća roditelja koji su kada je u pitanju humanost na djelu uvijek velika podrška školama.

 

    

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.