Nešto o nama

Pored redovne nastave, koja se realizuje u skladu sa Nastavnim planom i programom devetogodišnje osnovne škole od strane stručnih nastavnika, u školi se provodi i niz aktivnosti u kojim učenici nalaze sebe kroz igru, sport i edukaciju u raznim vidovima. Za realizaciju ovih aktivnosti škola raspolaže:

- salom za tjelesni i zdravstveni odgoj ;

- sportskim terenima ;

- bazenom za plivanje ;

- produženim boravkom za učenike od I-IV razreda;cjelodnevni boravak od 7,00h-17,30h sa tri obroka, uz asistenciju stručnih nastavnika ;

- školsko dvorište, ograđeno i potpuno uređeno kao eko-kutak;

- biblioteka i čitaonica ;

- 13 kabineta za predmetnu nastavu ;

- 7 učionica za razrednu nastavu ;

- školska kuhinja ;

- stomatološka ordinacija ( trenutno nije u funkciji );

- biciklistička staza i niz drugih prostorija u kojima učeničke aktivnosti i kreativnosti dolaze do izražaja.

Redovna nastava se izvodi u dvije smjene i međusmjena za prve razrede od 11,30-13,30h;

- I-smjena počinje u 8,00h do 14,00h- II-smjena počinje u 14,00h do 19,00h.

NAŠ BAZEN!

Najatraktivnija edukacija za učenike!

Na jedan kratki trenutak učenici se osjećaju kao da su iza kapija ove škole. Daleko odbjegli plivajući u rijeci, prevazilzeći valove,osjećajući svježinu zraka. Prolazeći tačno ispod Rimskog mosta,kao da je neko zaustavio vrijeme i odveo ih u daleku prošlost naše države. Pustolovina je  još zanimljivija dok osjećaju prisutnost svih svojih drugova iz razreda i nastavnika. To je otprilike  osjećaj plivanja u našem bazenu. Otprilike, jer taj osjećaj se u stvari i ne može opisati!

Školski kalendar

Free Shipping