JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости

Sekcije

Br. Naziv sekcije Nastavnik - voditelj Termini održavanja
1. Recitatorska sekcija II-V Aida Prašović I smjena četvrtak 13:15 °°
  II smjena ponedjeljak 13:15 °°
2. Ritmička sekcija II-V  Aida Bašić I smjena srijeda 13:15 °°
 II smjena srijeda 13:15 °°
3 Ritmička sekcija I razredi Senada Dizdarević i  Lončarić Mirela  I  smjena utorak 15:00°°  II smjena utorak 15:00°°
4. Stoni tenis Čolić Aldin I smjena srijeda 13:15 °° II smjena srijeda 13:15 °°
5. Znakovni jezik Salčin Elvira I smjena četvrtak 12:20 °°  II smjena četvrtak 13:15 °°
6. Mali matematičari Amela Prolić I smjena srijeda 11:35 °° II smjena srijeda 13:15 °°
7. Mali englezi Almin Demir I smjena srijeda 13:15°° II smjena srijeda 13:15°°
8. Dodatna nastava iz engleskog jezika IX razredi Elma Voloder  
9. Prva pomoć Amela Prolić  
10. Tehnička sekcija Dalila Dolan i Muris Čičkušić I smjena srijeda 13:15 °° II smjena srijeda  13:15°°
11. NUS Račić Hanka I smjena srijeda 14:00°° II smjena srijeda  10:15°°
12. Novinarsko - fotografska Ramović Džana I smjena  utorak 13:15 °° II smjena utorak 13:15 °°
13. Dodatna nastava iz matematike Junuzović Aleksandra  
14. Botanička sekcija Kršo Mediha I smjena utorak 
13:15 °° II smjena utorak 13:15°°
15. Informatička sekcija Husić Haris I smjena srijeda 13:15 °° II smjena srijeda 13:15 °°
16. Ekološka sekcija Kalamujić Amina I smjena ponedjeljak 
13:15 °° II smjena ponedjeljak 13:15 °°
17. Folklorna sekcija Amila Radončić i Merima Hrvat I smjena srijeda 
13:15 °° II smjena srijeda 13:15 °°
18. Hor/orkestar Sabin Čelik I smjena petak 13:15°° II smjena petak 13:15°°
19. Dramska sekcija (I-IV) Fejzić Vildana i Dacić Lejla I smjena četvrtak 11:35 °° II  smjena četvrtak 13:15 °°
20. Hor malih dječaka Memišević Hamida   
21. Košarkaska sekcija Imširović Mirsad I smjena ponedjeljak 
13:15 °° II smjena ponedjeljak 13:15 °°
22. Odbojkaška sekcija Imširović Mirsad I smjena ponedjeljak 
13:15 °° II smjena ponedjeljak 13:15 °°
23. Nogometna sekcija Osmanović Nedžad I smjena srijeda 13:15 °° II smjena srijeda  13:15°°
24. Likovna sekcija I - IV Hamida Memišević  
25. Likovna sekcija VI - IX Turković Vezira I smjena ponedeljak 13:15°° II smjena ponedeljak 13:15°°
26. Recitatorsko - literarna sekcija Mujčinović Hamida I smjena ponedjeljak 
13:15 °° II smjena ponedjeljak 13:15 °°
27. Mladi matematičari/Šahovska Borović Nusret I smjena utorak 13:15°° II smjena utorak 13:15°°
28. Dramska sekcija V - IX Schaffer Anesa I smjena četvrtak 13:15 °° II smjena petak 13:15 °° 
29. Lutkarska sekcija Mujković - Popović Lejla  I smjena srijeda 11:35 °° II smjena srijeda  13:15°°
30. Literarna II-IV Merita Hadžić  I smjena srijeda 11:35 °° II smjena srijeda  13:15°°
31. Mladi fizičari Lisica Husein I smjena ponedeljak 13:15°° II smjena ponedeljak 13:15°°
32. Mladi geografi Kulašin Enisa I smjena utorak 13:15°° II smjena utorak 13:15°°
33. Mladi historičari Šahinagić Esada I smjena četvrtak 13:15 °° II smjena četvrtak13:15 °° 
34. Mladi kreativci Vreto Ismeta i Amela Hasanović I smjena ponedeljak 13:15°°  II  smjena četvrtak 14:40°°
35.  Učimo njemački Elma Adilović-Sijerčić I smjena petak 13:15°° II smjena srijeda 13:15°°
36. Afirmacija moralnih vrijednosti Mušović Azra I smjena utorak 8:00°° II smjena utorak 13:45°°

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.