JM Teaching Aids - шаблон joomla Новости

Sekcije

Br. Naziv sekcije Nastavnik - voditelj Termini održavanja
1. Recitatorska sekcija II-V Velić Anesa I smjena srijeda 14:00 °°
  II smjena srijeda 10:00 °°
2. Ritmička sekcija II-V Senada Dizdarević i  Lončarić Mirela  I smjena srijeda 13:15 °°
 II smjena srijeda 13:15 °°
3 Ritmička sekcija I razredi Fejzić Vildana I  smjena srijeda 15:00°°  II smjena srijeda 15:00°°
4. Umjetnine na alufoliji Hrustanović Elvira I smjena petak 13:15 °° II smjena petak 13:15 °°
5. Saobraćajna sekcija Salčin Elvira I smjena utorak 11:30°°  II smjena srijeda 13:15 °°
6. Mali englezi Voloder Elma I smjena srijeda 13:15°° II smjena srijeda 13:15°°
7. Dopunska iz matematike Avdukić Melina I smjena utorak 
13:15 °° II smjena utorak 13:15°°
8. Prva pomoć  Sarvan Binasa I smjena ponedjeljak13:15°° II smjena ponedjeljak 13:15°°
9. Tehnička sekcija Ifeta Šahinović I smjena četvrtak 13:15 °° II smjena četvrtak 13:15°°
10. NUS/Odbojkaška Račić Hanka I smjena četvrtak 13:15°° II smjena četvrtak 13:15°°
11. Novinarsko - fotografska Ramović Džana I smjena  četvrtak 13:15 °° II smjena četvrtak 13:15 °°
12. Dodatna nastava iz matematike Junuzović Aleksandra I smjena utorak 
13:15 °° II smjena utorak 13:15°°
13. Mali ekolozi  Amela Prolić I smjena srijeda
13:00°° II smjena ponedjeljak 14:00°°
14. Informatička sekcija Meho Mehmedović I smjena petak 13:15 °° II smjena petak 13:15 °°
15. Ekološka sekcija Kalamujić Amina I smjena četvrtak
13:15 °° II smjena četvrtak 13:15 °°
16. Folklorna sekcija Grubešić Alma i Hrvat Merima I smjena ponedjeljak
12:25 °° II smjena ponedjeljak 12:25°°
17. Hor/orkestar Sabin Čelik I smjena ponedjeljak/srijeda 13:15°° II smjena ponedjeljak/srijeda 13:15°°
18. Lutkarsko-dramska sekcija (III-IV) Lejla M. Popović I smjena srijeda 11:35 °° II  smjena srijeda 13:15 °°
19. Časovi bontona Edita Marevac I smjena ponedjeljak
12:25 °° II smjena ponedjeljak 12:25°°
20. Košarkaška sekcija Nedžad Osmanović I smjena četvrtak
13:15 °° II smjena četvrtak 13:15 °°
21. Odbojkaška sekcija Imširović Mirsad I smjena četvrtak
13:15 °° II smjena četvrtak 13:15 °°
22. Nogometna sekcija Delić Nurija  I smjena utorak 13:15 °° II smjena utorak 13:15°°
23. Likovna sekcija I - IV Mirela Babić I smjena srijeda 11:35 °° II  smjena srijeda 13:15 °°
24. Likovna sekcija VI - IX Nejra Sabljica I smjena ponedeljak 13:15°° II smjena ponedeljak 13:15°°
25. Recitatorsko - literarna sekcija Mujčinović Hamida I smjena ponedjeljak 
13:15 °° II smjena ponedjeljak 13:15 °°
26. Mladi matematičari/Šahovska Borović Nusret I smjena utorak 13:15°° II smjena utorak 13:15°°
27. Dramska sekcija V - IX Schaffer Anesa I smjena ponedjeljak 13:15 °° II smjena ponedjeljak 13:15 °° 
28. Civitas Kozić Aldin I smjena ponedjeljak 13:15 °° II smjena ponedjeljak 13:15°°
29. Literarna II-IV Merita Hadžić  I smjena srijeda 11:35 °° II smjena srijeda  13:15°°
30. Mladi fizičari Lisica Husein I smjena petak 13:15°° II smjena petak 13:15°°
31. Mladi geografi Hajdarević Kemail  
32. Mladi historičari Šahinagić Esada I smjena petak 13:15 °° II smjena petak 13:15 °° 
33. Mladi kreativci Vreto Ismeta  I smjena četvrtak 13:15°°  II  smjena četvrtak 13:15°°
34.  Učimo njemački Elma Adilović-Sijerčić I smjena utorak 13:15°° II smjena utorak 13:15°°
35. Uređenje školskog prostora Adisa H. Zukić I smjena petak 12:25°° II smjena petak 12:25°°

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt informacije

Home
J.U. Osnovna škola
Ćamil Sijarić
Braće Mulića 16
71000 Sarajevo
Phone
+387 (0)33 543 196
Email
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.